حضور جوانان، همبستگی ملی و شکوه و عظمت 22 بهمن

سرانجام درخت سال ها مقاومت و پایداری به بار نشست و کاخ شیشه ای طاغوت، سنگ حماسه خورد و فرو ریخت. زمستان و بهار در هم آمیخت و گرمای پیروزی و افتخار همه جا را پر کرد. خیابان ها از لوث چکمه های ستم پاک شدند و گل های با طراوت بالندگی از میان برف آن زمستان برداشتند. تقویم سال ها و فصل ها به هم ریخت و بهار از دامن زمستان رویید. طلسم ترس شکست و گریه های آزادی، به لبخند تبدیل شد. پیچک های سبز مهرورزی بر اندام بلند و پایدار اراده و ایمان پیچیدند و فرشته و خدا، همه جا را پر کرد.

مقام معظم رهبری: بهت مستکبران از وحدت کلمه ملت ایران


عظمت و شکوه راه پیمایی 22 بهمن در ایران و اتحاد و همبستگی ملی

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمع زیادی پرسنل نیروی هوایی ارتش: به حول و قوه الهی، ملت ایران در روز 22 بهمن با وحدت کلمه و اتحاد خود همه مستکبرین از جمله امریکا، انگلیس و صهیونیستها را همانند گذشته مبهوت خواهد کرد.

جمهوری اسلامی ایران راه عزت در سایه اسلام، امنیت در سایه اسلام، عدالت در سایه اسلام و مردم سالاری برخاسته از اندیشه اسلامی را بدون هیچ تردید و سستی ادامه خواهد داد و جوانهای امروز و نسلهای آینده با استفاده از تجربه انباشته ملت ایران در مواجهه با استکبار، قله های پیشرفت را فتح خواهند کرد.
ملتی هوشمند همچون ملت ایران که دارای ایمان، ابتکار و آزادی ناشی از اسلام و انقلاب است، هیچگاه در حرکت رو به جلو خود متوقف نخواهد شد.

 شعار دختر جوان: 22 بهمن، 22 بهمن، روز آزادی ما

 

 

جوانان و همبستگی ملی:

شعار دختر جوان: 22 بهمن، 22 بهمن، روز آزادی ما

قشر جوان در هر جامعه‎ای به لحاظ   برخورداری از توان، انرژی و استعدادهای   فراوان قادر است، نقش تعیین کننده‎ای   در آینده آن جامعه داشته باشد و جوانان   در هر جامعه‎ای سرمایه اصلی آن   جامعه‎ محسوب می‎گردند که می‎توانند   زمینه‎های رشد و پیشرفت آن جامعه‎ را   در عرصه‎های مختلف علمی، فرهنگی،   اقتصادی، سیاسی، هنری،‌ورزشی و...   فراهم نمایند. در کشور ما نیز نسل   جوان،سهم بزرگی از تحولات و   پیشرفتهای کشور را بر عهده داشته و  شاهد حضور جوانان در عرصه‎های مختلف از شکل‎گیری انقلاب گرفته تا پیروزی آن  و   پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و  هستیم.

/ 4 نظر / 13 بازدید
یک شروع خوب..

سلاااااااااااااااااااامممممممممممممم تبرییییییییییییییییک تا چشم هرچی منافق درآدددددددد ایشالا مبارکه!

اثمر

از استادی پرسیدﻧﺪ: ﺁﯾﺎ ﻗﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﻋﺎﺷﻖﺷﻮﺩ؟ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﮔﻔﺖ: ﺑﻠﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ. ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ: ﺁﯾﺎ ﺷﻤﺎ ﺗﺎﮐﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺁﺏ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﯾﺪ؟ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ: ﺁﯾﺎ ﺷﻤﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﺁﺏ ﺧﻮﺭﺩﻥﺩﺳﺖ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯾﺪ؟

فاطمه فلاح

سلام آقای لقمانی... ممنونم از حضورتون...

معصومه

سلام ممنون ازین پست زیبا...تبریک به همه ایرانیان عزیز سرار کشور[لبخند]