تیم فوتبال پاس همدان، پاس نشد

حالا مردم تیمی داشتند که به پرسپولیس گل می‌زد و استقلال را در آزادی شکست می‌داد. امید در دل مردم زنده شده بود و تصور بر این بود که پاس با میزان توجهی که جوانان به آن دارند، می‌تواند در زمینه فرهنگی و اجتماعی بخصوص در حوزه مقابله با مواد مخدر تأثیرگذار باشد.
3- پاس روند خوبی داشت اما این روند با بی‌برنامگی استان و گرفتار شدن به حاشیه‌های فوتبال از دست رفت.
کم‌کم دلالان فوتبال در اطراف پاس مشاهده شدند و پاس روز به روز بیشتر گرفتار دلالان و حاشیه شد و کم‌کم باخت‌های پاس شروع شد تا نتیجه آن حضور در لیگ دسته یک باشد.
4- منتقدان انتقال پاس، پس از سقوط این تیم به دسته یک فریاد برآوردند که پیش‌بینی آنها درست بود و کار یکه همدانی‌ها انجام دادند، اشتباه بوده است و باید جلوی اشتباه را گرفت تا زیان بیشتر نشود.
اما همدانی‌ها با تعصبی که نسبت به تیم خود داشتند، باز هم از پاس حمایت کردند تا شاید دوباره این تیم به لیگ برتر برگردد.
هر قدر همدانی‌ها حمایت کردند، ضعف پاس بیشتر شد تا جایی که در آخرین بازی، اوج ضعف به نمایش درآمد تا خبری از جنگندگی در این تیم نباشد.
5- قرار بود پاس در همدان خصوصی باشد اما هیأت مدیره کاملاً دولتی آن که با ریاست استاندار و عضویت رئیس سازمان ورزش و چند مسئول مؤثر استان تشکیل می‌شود، اندازه و میزان خصوصی بودن این تیم را نشان می‌دهد.
6- پاس این روزها تنها یأس و ناامیدی را به همراه می‌آورد و از اهداف اولیه انتقال که قرار بود تیمی باشد که نشاط را به ورزش و جامعه استان بخصوص جوانان عرضه می‌کندو سلامتی را به جامعه هدیه می‌دهد، خبری نیست. پاس درگیر حاشیه و دلالان فوتبال و زرنگ‌هایی است که دوره‌ای خود را عاشق پاس و همدان معرفی می‌کنند و در نهایت پول خود را با شکایت و... دریافت کرده و می‌روند و به همدانی‌ها و عشقی که به پاس دارند، می‌خندند.
7- پاس آن پاسی نشد که قرار بود در همدان شکل بگیرد و وظیفه بزرگی را برای ورزش استان ایفا کند، بلکه برادر بزرگی شد که اجازه رشد به دیگر برادران (رشته‌های ورزشی) را هم نداد.
باور کنید پروژه انتقال پاس به همدان شکست خورده است و اگر قرار است پاس در همدان بماند لازم است از حساسیت‌ها نسبت به آن کاسته شود و حضور مدیران استان در هیأت مدیره آن منتفی شده و کاملاً خصوصی می‌شود تا شاید قطع طمع دلالان و حاشیه‌سازی‌ها اجازه قدرت گرفتن دوباره قهرمان آسیا را بدهد.

منبع: صبح الوند sobhealvand.ir

/ 1 نظر / 81 بازدید
samira

salam khoshhal misham be webloge man sari bezanid.