شنونده خوبی برای برنامه های رادیو باشید

  لاله اکبری: پیش از هر چیز شنونده خوبی برای برنامه های رادیو باشید

  

 به گزارش ستاد خبری جشنواره جوانه، لاله اکبری در ارتباط با این جشنواره گفت: قبل از هر چیز من یک توصیه به آماتور ها دارم و آن اینکه اطرافشان را خیلی خوب ببینند و برای انتخاب سوژه ها از آنها الهام بگیرند . او گفت : پیش از هر چیزی تو باید یک شنونده حرفه ای و پر و پا قرص برنامه های رادیو باشی چرا که اگر با جو رادیو آشنا نباشی و مخاطب خود را به درستی نشناسی نمی توانی برنامه ساز خوبی باشی . او با تاکید بر اینکه علاقه شرط مهمی برای موفقیت در کار رسانه است گفت: در یک کلام باید بگویم که باید عاشق رادیو باشی این مهمترین فاکتور است به نظر من این رسانه نجیب و دوست داشتنی را باید بپرستی .

 او در ادامه اظهار داشت: من در شروع کارم در رادیو نویسندگی، گزارشگری و برنامه سازی هم انجام داده ام اما از همان ابتدا از طریق صدایم وارد کار رادیو شدم. لاله اکبری که از گویندگان موفق رادیو است در ادامه اظهار داشت :در ارتباط با جشنواره هم باید بگویم که این جشنواره فرصت مغتنمی است و مطمئنا موثر است برای اینکه با ایده ها و طرح های نو از جانب مخاطبانی مواجه می شوی که همه جوان هستند به نظر من جشنواره حرکت سازنده و تاثیرگذاری است.

 او اظهار داشت: من فکر می کنم که صاحبان اصلی ایده ها همین شنوندگان ما هستند و به نظر من این کار برای مجموعه شبکه جوان موثر است. اینکه یک فرصت مناسبی را در اختیار شنوندگان مان قرار می دهیم که اگر آنان به جای برنامه سازان در رادیو بودند چه می کردند باعث می شود که ارتباط شبکه با آنان نزدیک تر شده و انتظارت آنها از شبکه پیاده شود این ایده خوب و قابل تحسین است. او یک توصیه هم برای گویندگان قدیمی تر رادیو دارد: از آمدن نیروهای جدید نگران نباشید چرا گه هر کس جایگاه خود را دارد به نظر من بهتر است هر کس برای بهتر شدن کار هودش تلاش کند و در عین حال به نیروهای جدید هم کمک کند که کارشان بهتر شود . من در هر لحظه با آمدن افراد قوی با همه وجودم استقبال می کنم. شایان ذکر است لاله اکبری اکنون برنامه هایی چون صبح و دانش و چهل تکه را بر روی آنتن شبکه رادیویی جوان دارد.

منبع: سایت رادیو جوان

/ 0 نظر / 4 بازدید