صداقت، زمینه ساز خوشبخی زوج‌های جوان است

حجت الاسلام والمسلمین جباری با تاکید بر این که زن و شوهر باید با محبت علاقه خود را در جهت تحکیم بنیان خانواده به یکدیگر ابراز کنند، بیان داشت: خوشبختی زوج‌های جوان در گرو خوش‌رفتاری، خوش‌رویی و صداقت در زندگی است.


نماینده خبرگان رهبری با بیان این که امکانات و ثروت برای انسان آرامش و خوشبختی نمی‌آورد، یادآور شد: ادب، انسانیت، اخلاق، احترام متقابل، مهر، صفا، محبت و صداقت برای زوج‌های جوان خوشبختی می‌آورد.


وی با تاکید بر این که مهریه زیاد و جهیزیه کامل تضمینی برای خوشبختی زوج‌های جوان ندارد، عنوان داشت: آسایش و آرامش بهترین نعمت خداوند است که در زندگی برخی از زوج‌های جوان که به سادگی در حال زندگی هستند مشاهده می‌شود.


نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که این مراسم در راستای عمل نیک واقفان خیراندیش که بخشی از اموال خود را در این زمینه وقف کردند برگزار شد، افزود: امیدواریم واقفان، خیران و متمولان در ثبت وقف‌های جدید به نیازهای روز جامعه همانند کمک به زوج‌های جوان نیازمند توجه کنند.


حجت الاسلام والمسلمین معلمی، تصریح کرد: جامعه کنونی نیازمند ازدواج آسان و اسلامی جوانان است که خیران و واقفان خیراندیش برای ترویج ازدواج آسان قسمتی از اموال خود را در این راه خداپسندانه وقف کنند.

/ 0 نظر / 30 بازدید