شنوندگان برای رادیو جوان برنامه می‌سازند

وی افزود: برنامه‌سازی از سوی شنوندگان در رادیو جوان به نحوی است که برنامه‌ساز ما،‌ آیتم‌ها را به شنوندگان سفارش می‌دهد و اعلام می‌کند. در مقابل شنوندگان هم برنامه‌هایشان را می‌سازند و فقط میکس نهایی از سوی همکاران ما انجام می‌شود. فکر می‌کنم برای اولین بار است که چنین اتفاقی در رادیو می‌افتد.

او با اشاره به برنامه‌های جدید رادیو جوان در مهر ماه یادآور شد: چندین برنامه‌ی جدید برای رادیو جوان تدارک دیدیم که از اوایل مهر امسال پخش آن‌ها آغاز می‌شود. یک برنامه عصرگاهی برای شبکه در نظر گرفتیم که هنوز اسم آن قطعی نشده است اما مدت‌هاست که همکاران ما در گروه جوان و جامعه روی این برنامه کار می‌کنند. همچنین یک برنامه دیگر برای روزهای جمعه شنوندگان رادیو جوان خواهیم داشت که نامش در حال بررسی است.

مدیر رادیو جوان اظهار کرد: به دلیل اینکه ما سال گذشته جشنواره جوانه را در رادیو جوان برگزار کردیم و امسال هم برنامه‌های جشنواره جوانه را داشتیم حجم زیادی از برنامه‌های مورد علاقه شنوندگان به دست ما رسیده است که یکی از آن‌ها پخش آثار شوندگان است، بر این اساس یکی از کارهایی که در نیمه دوم امسال عملی خواهیم کرد و آن را ادامه می‌دهیم پخش آثار شنوندگان است که به نظرم رنگ‌آمیزی شبکه را به طور کلی تغییر می‌دهد.

احمدپور مبارکه در پایان با تاکید بر اینکه هیچ برنامه‌ای از رادیو جوان در مهر ماه حذف نخواهد شد به ایسنا گفت: با تغییر ساعت در مهر ماه قطعا یکسری از برنامه‌های رادیو جوان به خاطر جا به‌ جا شدن زمان اذان تغییر خواهد کرد اما هیچ برنامه‌ای حذف نخواهد شد و تمام برنامه‌ها سر جایشان می‌مانند.

/ 0 نظر / 19 بازدید