رادیو جوان بین المللی

و برای ایرانیان علاقمندی که خارج از ایران علاقمند به شرکت در جشنواره هستند چه تدابیر اندیشیده شده و شیوه اطلاع رسانی در این زمینه چگونه بوده است؟
از طریق شبکه جهانی جام جم به طور گسترده دعوت از ایرانیان سراسر دنیا را در دستور کار قرار داده ایم و پیرو همین برنامه ریزی دوشنبه 18 شهریور ماه برنامه اینجا ایران است  در شبکه جهانی جام جم1 میزبان مدیریت شبکه رادیویی جوان آقای مهندس احمدپور بود و به طور مستقیم از تمام ایرانیان مقیم خارج از کشور برای شرکت در این جشنواره و ارائه آثار دعوت به عمل آمد. ضمن آنکه سایت هفت زبانه ی جشنواره جوانه هم به همت همکاران بنده در سایر بخش های مربوط به جشنواره جوانه راه اندارزی شده است و آماده ارائه ی اطلاعات و دریافت آثار عزیزان در این بخش میباشد.

rjfestival.com

تاریخ دریافت آثار در بخش بین الملل از چه زمانی آغاز و تا چه زمانی ادامه دارد؟
از ابتدای مهر ماه کار دریافت آثار در بخش بین الملل شروع شده است  و امید واریم تا پایان مهلت تعیین شده یعنی 10 آبان 92 مطابق با انتهای ماه اکتبر میلادی آثار با کیفیتی به دستمان برسد. علاوه بر تعداد آثار دریافتی مسئله ی مهم برای ما کیفیت آثار و تنوع کشور های شرکت کننده در جشنواره می باشد. که با توجه به اولین سال برگزاری این جشنواره در بخش بین الملل برای برنامه ریزی  و هرچه بهتر برگزار شدن آن در آینده به ما کمک خواهد کرد.
بخش بین الملل شامل چه قسمت هایی جهت شرکت در مسابقه می باشد؟
برای این بخش موضوع جوان و محیط زیست در نظر گرفته شده است ، علت آن هم بین المللی و فراگیر بودن این موضوع در سطح بین الملل می باشد.
با تشکر از فرصتی که در اختیار ما قرار دادید

منبع: سایت رسمی جشنواره رادیو جوان

javanefestival.ir

/ 0 نظر / 6 بازدید