خبر خوش: محمد طاها پیدا شد!... اخبار تکمیلی ماجرا

دردنامه مادر محمد طاها... 

شب‌های بدون لالایی  

در اتاقک پسرکم تنها نشسته‌ام و با بغض لالایی می‌خوانم ، جای پسرکم خالی است و من اشک را زمزمه می‌کنم ، نمی‌دانم طاها کوچولویم باز می‌خندد یا او هم هر وقت صدای در را می‌شنود به انتظار دیدن من و دست نوازشگر پدرش است؟! آخرین روزی که صورت زیبا و چهره خندان کودکم را دیدم 29 خردادماه بود که چهارشنبه غمباری را به جانم نشاند و از آن روز به بعد چند عکس و فیلم ، همدم تنهایی‌هایم هستند.

 

 

محمدطاها پسرکم... بیشترین ساعات شب و روزم را در اتاق تو هستم و در میان عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌هایت هر لحظه به یادت اشک می‌ریزم و خاطرات با تو بودن را در آغوش می‌کشم ، لباس‌هایت را جلوی صورتم گرفته و تو را به خاطر می‌آورم و برای دیدنت ثانیه‌شماری می‌کنم .
پسرکم از کدام لحظه‌های بی‌تو بودن بگویم ، از فراق و دوریت ، از عذاب‌وجدان سهل‌انگاری‌ام ، از شکسته شدن و خردشدن پدرت یا از دلتنگی‌ام ، همه و همه دست به دست هم داده و روزگارم را سیاه و تار کرده ، هر وقت اشک‌های پدرت را می‌بینم و لحظه به لحظه شاهد پیر شدن او هستم عذاب وجدان لحظه‌ای رهایم نمی‌کند .
از پدرت گفتم... یادم رفت بگویم دچار ناراحتی قلبی شده و تپش قلب گرفته ، یادم رفت بگویم با دهان روزه شبانه‌روز به دنبالت می‌گردد ، یادم رفت بگویم از آن روز به بعد سر کارش نرفته و برای پیدا کردن تو لحظه‌ای آرامش ندارد ، می‌خواهد زندگی‌مان را شاد و لبخند را با بودن تو به این خانه بازگرداند.
در میدان هفت‌حوض نارمک وقتی مادری به فرزند دلبندش شیر می‌داد ، بغض سنگینی گلویم را فشرد و با تمام وجودم به یادت گریه کردم و بیقرار شدم .
چند کلامی هم به تو خانمی می‌گویم که می‌خواهی جای مرا برای محمدطاها پر کنی .
محمدطاها 9 ماه در کنار قلب من و با صدای قلب من رشد کرد و بزرگ شد ، پس آرامش او زمانی است که در کنار من و در آغوش من باشد ، من بدون او مرده‌ای متحرک بیش نیستم پس تو را به خوشبوترین یاس دو عالم بانو فاطمه زهرا (س) قسم ات می‌دهم پسر دلبندم را به ما برگردان تا آرامش به خانه ما بازگردد . زندگی بدون پسرم اشک است و غم است و ماتم! 
شاید خودت مادر نبوده‌ای! اما حتماً مادرت را به خاطر می‌آوری که چقدر نگرانت بود و با دنیایی از عاطفه، تو را در آغوش می‌کشید! اگر پسرکم به زندگی‌ام برنگردد چشمانم تا آخرین روز زندگی‌ام به چارچوب در خشک خواهد شد و هیچ‌گاه نمی‌توانم محمدطاها را فراموش کنم. 

اگر اطلاعی از سرنوشت محمد طاها دارید یا دیده‌اید خانواده‌ای به‌طور ناگهانی صاحب بچه شده است می‌توانید برای رهایی پدر و مادر محمد طاها از دنیای غم و ماتم و بازگردانده شدن محمدطاها به آغوش مادر با شماره تلفن پدر محمد طاها ۰۹۱۹۷۱۳۶۱۴۱ تماس حاصل فرمایید .

* * *

نقل از روزنامه همشهری: http://hamshahrionline.ir/details/224209

سرنوشت مبهم محمدطاها در اسارت کودک‌ربایان

حادثه > داخلی- گروه حوادث:
پلیس در تعقیب زنی حدودا 35ساله، با روسری قرمز و مانتوی بنفش است که بعد از ربودن پسربچه‌ای 8ماهه در پایتخت پا به فرار گذاشته است.

این زن 29خردادماه، پسربچه 8ماهه به نام محمدطاها را در حالی که در کالسکه‌اش خواب بود، از مقابل مغازه‌ای در بزرگراه رسالت دزدید و پا به فرار گذاشت. مادر کودک که فقط به‌خاطر چند ثانیه غفلت، با کالسکه خالی پسرش روبه‌رو شده بود، وحشت‌زده با پلیس تماس گرفت و ماجرای کودک‌ربایی را گزارش کرد.

به این ترتیب تیمی از مأموران کلانتری 127 نارمک راهی محل حادثه شدند و تحقیقات در این زمینه شروع شد. مادر محمدطاها که به‌شدت مضطرب و نگران بود وقتی با مأموران پلیس روبه‌رو شد، در تشریح ماجرایی که رخ داده بود گفت: پسرم در کالسکه‌اش خواب بود که هنگام عبور از مقابل یک مغازه عروسک‌فروشی، تصمیم به خرید عروسک گرفتم. وی ادامه داد: مغازه در نزدیکی‌های 16متری دوم مجیدیه بود و من برای لحظه‌ای کوتاه وارد مغازه شدم و کالسکه را بیرون مغازه گذاشتم.

لحظاتی بعد، وقتی برگشتم با کالسکه خالی محمدطاها روبه‌رو شدم و هر چه گشتم، اثری از او پیدا نکردم. وقتی فهمیدم که پسرم را ربوده‌اند، وحشت‌زده خیابان‌های اطراف را جست‌وجو کردم اما هیچ اثری از پسرم نبود. برای همین تصمیم گرفتم ماجرا را به پلیس اطلاع دهم. با توجه به حساسیت موضوع، پرونده به دستور بازپرس شعبه 11دادسرای جنایی تهران در اختیار اداره 11پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای یافتن ردی از پسربچه ربوده شده شروع شد.

تیم تحقیق در نخستین اقدام راهی محل ربوده شدن محمدطاها شد و به پرس‌و‌جو از کسبه محل پرداخت. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد زمانی که مادر محمدطاها وارد مغازه شده بود، زنی حدودا 35ساله با روسری قرمز و مانتوی بنفش به کالسکه نزدیک شده و با ربودن پسربچه 8ماهه، پا به فرار گذاشته است. این در حالی بود که هیچ‌یک از کسبه و ساکنان محل، این زن را نمی شناختند و چهره او را ندیده بودند. سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: ربوده شدن پسربچه 8ماهه، باعث پریشان‌شدن مادرش شده چرا که این زن خودش را در این ماجرا مقصر می‌داند و در حال حاضر در شرایط بسیار بدی به‌سر می‌برد.

وی افزود: قاضی پرونده مجوز انتشار عکس پسربچه در روزنامه‌ها را صادر کرده و از شهروندان خواسته است درصورت داشتن اطلاعاتی درباره کودک ربوده شده یا افرادی که در طول یک‌ماه گذشته اقدام به نگهداری کودکی با مشخصات وی کرده‌اند، با شماره تلفن 51055611 تماس بگیرند و پلیس را در جریان بگذارند.

/ 18 نظر / 116 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه محسنی زاده

ممنون خوندمش....خیلی خبر خوبی بود واقعا منم از زمانی که این خبر رو شنیدم خیلی متاثر شدم ولی با این خبر خوب واقعا دلم شاد شاد شد ممنون از شما که اطلاع رسانی کردید[لبخند]

مارال شبانکاره

سلام اقا ارش...خداروشکر...ممنون از این خبر خوب. وب صدای شب اپم.خوشال میشم سربزنید.

اثمر

فک کنم تو خبرا هم اورده بودن وقتی خواهرم توضیح میداد که بچه ای رو دزدیدن بعدش فروختنش و حالا پیداش کردن با خودم گفتن شاید همون محمد طاها باشه .خدا رو شکر که خودش بوده [گل][قلب]

مهدیه

چه خوب واقعا از ته دل خوشحال شدم[هورا][نیشخند]

علی

محمد طاها پیدا شده الان چند روزی میشه ... دستت درد نکنه .

سوال!

میشه ما تو یکی ازصفحه های ثابت وب مون کلیپ برای دانلود بزاریم؟!مرسی!

فاطمه قاسمی

سلام آقای لقمانی من اولین باری که میام اینجا وبلاگ بسیار عالی ای دارید خوشحال میشم که به وبلاگ من هم سربزنیدونظرتون وبگید درضمن شما رو هم لینک کردم

اثمر

آن دل که شد او قابل انوار خدا پر باشد جان او ز اسرار خدا [گل]

نرجس مهارات

باسلام. خدا عاقبت بخیرمان کند.