من رادیو را بیشتر از تلویزیون دوست دارم

صدیق - بازیگر سینما و تلویزیون و گوینده نقش «کرل موش» در «شهر موش‌ها» - در بخش دیگری از این گفت‌وگو، از کارگردان «شهر موش‌ها» درباره اینکه گفته می‌شود این فیلم پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده سؤال می‌کند و برومند می‌گوید: این طور که می‌گویند، بله. خیلی جای افتخار ندارد. بضاعت سینمای ایران اندک است. فیلمی که پول خودش را درنیاورده، پرفروش‌ترین فیلم می‌شود. یک خورده زیرِ سوال است دیگر و تهیه‌کنندگانش دچار مشکلات بسیار هستند.

برومند می‌گوید: «‌من همیشه شهر موش‌ها را از این نگاه دیدم که مردم با بچه‌هایشان بروند و دو ساعت خوب بگذرانند، بروند سینما و چیزی هم یاد بگیرند.» امیر حسین صدیق اشاره می‌کند که باز خورد این فیلم می‌گوید که موفق هم بوده‌اید و برومند می‌گوید: «خواهش می‌کنم. با وجود همکارانی مثل شما. شما هم جای «کرل موش» خیلی خوب حرف زدید.»

در بخش پایانی این گفت‌وگو، امیرحسین صدیق به پیام یکی از مخاطبان برنامه «اینجا شب نیست» که به تهیه‌کنندگی شایان بهلولی روی آنتن شبکه رادیویی جوان می‌رود، اشاره می‌کند که گفته است: «از اینکه خانم برومند دل بچه‌ها به‌خصوص بچه‌های یتیم را شاد می‌کنند، تشکر می‌کنیم.»

منبع: ایسنا

/ 0 نظر / 47 بازدید