برنامه های مورد علاقه شما کدامند؟

رادیو جوان ایرانی-گروه جوان و رادبو:

برنامه های مورد علاقه شما از شبکه رادیویی جوان کدامند؟

با ما همراه باشید...


ورود به صفحه اختصاصی   فرزاد محمدی هماهنگی علی نوبخت تهیه برنامه جوونی دربست برنامه ایست با فرم مستند و گزارش که از قالب نقد و طنز در بخش های مختلف استفاده می کند. این برنامه روزهای شنبه تا چهرشنبه ساعت 10 الی 10:45پخش می شود.
ورود به صفحه اختصاصی   عصمت باپیران نویسنده بهنام قربانی بازیگر منصور اسکندری بازیگر محمدرضا قلمبر بازیگر امین قاسمی فرع گزارشگر (تریبون آزاد) سعید پورمحمودی گوینده حمیده قادری هماهنگی مجتبی حسنی سردبیر مجتبی حسنی نویسنده بیتا اسماعیلی نویسنده مجتبی حسنی تهیه کننده متفاوت بشنوید. اینجا سبقت آزاده! برنامه ای از گروه اجتماعی که هر روز شنبه تا چهارشنبه 17 تا 18:30 میتونید این برنامه رو زنده و مستقیم از موج اف ام ردیف 88مگاهرتز بشنوید. ما اهل شعار نیستیم.اهل شلوغ بازی نیستیم. شبکه محبوب جوان وظیفه خودش می دونه که تمام حرفها ودغدغه های شما جوون ایرونی رو خیلی محترمانه و بدونِ هیچ موضع گیری مطرح کنه. بدونِ تعارف؛ بقای ما بستگی به همراه بودنِ شما با ما داره. پس مارو تنها نذارید. ما رو همراهی کنید و با ما بمونید...

 


ورود به صفحه اختصاصی   مهران دوستی گوینده سیروس رجبی تهیه کننده مهدی شاهرضایی تهیه کننده کافه رادیو برنامه ای است فرهنگی و هنری که به مسایل گوناگون فرهنگی و هنری روزمی‌پردازد برنامه کافه رادیو هر روز به حوزه های سینما، تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، داستان، شعر و ادبیات اختصاص دارد. این برنامه میزهای گوناگونی دارد میز هنرمندان: در میز هنرمندان با هنرمندان برجسته در حوزه های مختلف گفتگو و به آثارشان اشاره می شود. میز ادبیات کهن ایران: این میزبه اشعار پارسی زبان ایران و داستان های کهن ایران زمین می پردازد میز شاعران جوان: در این میز با شاعران جوان ایرانی گفتگو می شود. میز خبر: تازه ترین اخبار ایران و جهان در این میز بررسی می شود میز جشنواره ها: بر سر این میز تمام جشنواره های فرهنگی و هنری، اطلاع رسانی و آثار این جشنواره ها با حضور مسئولین و عوامل جشنواره نقد و بررسی می شود
ورود به صفحه اختصاصی   حسن اسماعیل پور گوینده عباس پیری تهیه کننده وسردبیر حمیده قادری هماهنگی عاطفه شیوافر آیتم ساز اگر می خواهید صبح را با نشاط آغاز کنید، اگر به دنبال افزایش طول عمر خود هستید و یا اگر فکر می کنید هیچ کس سر صبح مثل شما از خواب ناز بیدار نمی شود با جدیت پیشنهاد می کنیم برنامه جوان ایرانی سلام را بشنوید. این برنامه یک هفته در میان است و شعبه دیگری ندارد. دم صبح پذیرای چهره خواب آلود، صدای گرفته و صورت نیمه بشاش شما هستیم. هدف ما شادی و نشاط شماست. قول می دهیم.
ورود به صفحه اختصاصی   لیدا عرفانیان سردبیر وتهیه کننده بهنام قربانی گوینده اینجا بوق زدن ممنوعه .................


ورود به صفحه اختصاصی   فرزاد محمدی هماهنگی شهاب نادری مقدم تهیه کننده آپارات برنامه ای فرهنگی هنری با تمرکز ویژه بر هنر سینماو تئاتر می باشد که با بهره از نظرات کارشناسان مجرب ومنتقدین فرهیخته به تحلیل اخبار و اتفاقات روز می پردازد . ایجاد قالبی جذاب و جوان پسند برای مخاطبین مد نظر قرار داده شده. مضاف بر این که دراین برنامه سعی شده که مخاطبین نیز در برنامه سهیم بوده و خط و مشی نظام مندی نیز برای این مقوله در نظر گرفته شده است.
/ 0 نظر / 22 بازدید