لیست اسامی کاندیداهای جشنواره جوانه چهارم

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی

ردیف

نام اثر

نام

نام خانوادگی

شهر

1

جنگل سیاه

حمید

ابراهیمی

مشهد

2

صحاف (نمایش رادیویی طنز)

علی

اعتمادی

اصفهان

3

خداوند میبخشد

محمدحسین

اموری چافی

تهران

4

درخت

فاطمه

امیداله

اصفهان

5

دریچه ای برای ماندن

الهه السادات

امیرشاه کرمی

اصفهان

6

تب زیبایی

علیمحمد

انوشی

اصفهان

7

مادر شهید - فرهنگ شهادت

شبنم

بختیار

کرمان

8

آلودگی محیط زیست

اشکان

بختیارى

تهران

9

فرهنگ تبلیغات و کارافرینی

ریحانه

بهمن ابادی

تهران

10

من آرزو دارم

ریحانه

بیرامی

کرمان

11

قنات

عباس

پورجهانشاهی

کرمان

12

چند قطره عشق،تا آخرین نفس...

زینب

ثابت امیری

تهران

13

رفتگران

مسعود

دهنوی

نیشابور

14

جوانی و جوانه زدن

اسیه

زلفی کاشانی

کاشان

15

2945

سید مصطفی

سیادت

قم

16

منوببخش

حسین

طاهری

تهران

17

خیانت

سمانه

عرب عامری

تهران

18

معجزه انقلاب

سعید

غزنوی

کاشان

19

بی بال پرواز

ناهید

فرجی کفشگری

زارچ

20

حقیقت غیر رسانه ای

سمیرا

فروغی رلد

اصفهان

21

فوتبال فرهنگی2

محمد

کریمی

سبزوار

22

آمال

حدیث

مظفری

کرمانشاه

23

نماز

زینب

مقدم

زنجان

24

مسیر ممتد

جعفر

وحیدیان سلطانزاده

مشهد

25

رادیو نیمکت

سهیل

یوسفی

رشت

 

فهرست کاندیدا های بخش آنونس

ردیف

شماره اثر

نام

نام خانوادگی

شهر

1

آنونس برنامه اینجا شب نیست

سید غلامرضا

اطیابی

پیشوا

2

آنونس

الهه السادات

امیرشاه کرمی

اصفهان

3

رادیو جوان

سپیده

امیری

کرمانشاه

4

بادبادک

فائزه

امینی

اراک

5

آیین آدینه ( نماز جمعه)

شبنم

بختیار

کرمان

6

قند پهلو

مهتاب

پورجوادخواه

تهران

7

آنونس

انسیه و محمد

چراغعلی و زبرجدی ساجد

تهران

8

به شیرینی قند،به تلخی یک بیماری

طیبه

رضوانی

قم

9

جاده جوونی

سمیرا

زارعی

شیراز

10

آنونس تبلیغی رادیو جوان

مجتبی

طالبی

گرگان

11

ستایش

مطهره

عدالتخواه حقیقی

تهران

12

زیبا ترین کلمه دنیا

سعید

غزنوی

کاشان

13

رادیو جوان

زهرا

فرح بخش

طهران

14

جینگل

محسن

کرمی

کرمانشاه

15

پی اس ای محیط زیست

زکیه-ملیکه

مستعان-طاهرزاده

سمنان

16

سلطان توس

مینا

مصری

اردبیل

17

آنونس جوانه 4

احسان

مهرجو

تهران

18

تبلیغ شبکه رادیوجوان

اسکندر

مهریان

میانه

19

دخانیات

ناصر

هاشمی

قم

 

فهرست کاندیدا های بخش جایزه هیات داوران برای برنامه های با موضوع نماز

ردیف

شماره اثر

نام

نام خانوادگی

شهر

1

حمد

سید سجاد

اسدی راد

تهران

2

غفلت

فاطمه

امیداله

اصفهان

3

خدا بزرگتر است

ریحانه

بیرامی

کرمان

4

نماز

زهرا

تکلیمی

تهران

5

بیکران بندگی

مژگان

جعفری

رشت

6

آغاز کن مرا

مرجان

رضائیان

تهران

7

راز دوست

سعید

غزنوی

کاشان

8

حقیقت غیر رسانه ای

سمیرا

فروغی راد

اصفهان

9

اذان

زینب

فلاحی

اسلامشهر

10

معراج دل

فاطمه

قلخانباز

تهران

11

نماز

زینب

مقدم

زنجان

12

نماز ظهور

زهرا

موحدی پور

شهرری

13

هستی و نیستم ...

علیرضا

نقده دوز طهرانی ها

کرج

 

فهرست کاندیدا های بخش جایزه هیات داوران برای برنامه های با موضوع محیط زیست

ردیف

نام اثر

نام

نام خانوادگی

شهر

1

بحران آب psa

اشکان

بختیارى

تهران

2

مترو - هیمالیا

محمد

پرویزی

تهران

3

قنات

عباس

پورجهانشاهی

کرمان

4

فستیوال های خودمونی

میترا

ثقیلینی

بروجرد

5

رفتگران

مسعود

دهنوی

نیشابور

6

جیم تا جوونی

رسول

رحمانی

اصفهان

/ 0 نظر / 19 بازدید