هفت خان دهه شصتی ها

خان چهام: کار  

دهه ی شصتی ها کم کم از دانشگاه بیرون آمدند، البته خودشان چندان تمایلی به بیرون آمدن از دانشگاه نداشتند اما دهه ی هفتادی ها آنقدر وارد دانشگاه شدند که دیگر در دانشگاه جایی نمانده بود و دهه ی شصتی ها از آنطرف دانشگاه بیرون افتادند!
 فرصت های کاری بسیار بالایی برای آنها وجود داشت، از آبیاری گیاهان دریایی و گردگیری میز رایانه گرفته تا آسفالت سابی و متر کردن عرض خیابان ها.  


 خان پنجم: ازدواج  

 همان طور که دهه ی شصتی ها سنشان بالا می رفت ازدواج هم سنش بالا می رفت، در همین راستا اکثر کارشناسان معتقد هستند دلیل بالا رفتن سن ازدواج نه بیکاری است و نه گران بودن مسکن، بلکه تنها دلیل بالا رفتن سن ازدواج، بالا رفتن سن دهه ی شصتی ها می باشد!  
    
    
 خان ششم: عزرائیل  

 در همین راستا پیش بینی می شود دهه ی شصتی ها بسیار بسیار زیاد عمر کنند، زیرا همه ی آنها با هم به دنیا آمده اند و در نتیجه همه با هم بزرگ شده اند پس همه تقریبا در یک بازه زمانی فوت خواهند کرد؛ عزرائیل یحتمل در آن زمان که دهه ی شصتی ها به زمان مرگشان برسند آنقدر سرش شلوغ خواهد شد که دیگر بدون وقت قبلی جان کسی را نمی گیرد و در نتیجه دهه شصتی ها چند سالی را در وقت اضافه سپری خواهند کرد.  

 خان هفتم: آن دنیا!  

 بالاخره نمی شود همه چیز به کام دهه ی شصتی ها باشد، یحتمل آنها در آن دنیا با مفهوم کمبود امکانات مواجه خواهند شد، پیش بینی می شود در آن دنیا به همه ی روح های دهه ی شصتی بال نرسد و برخی از روح های دهه ی شصتی نتوانند در آسمان پرواز کنند! 

منبع: اینترنت

پ.ن.1: ایام سوگواری و  اربعین حسینی در پیش است. این ایام رو به شما و خانواده محترمتون تسلیت میگم.دوستان التماس دعا دارم من رو هم در خلوتتون با خدا فراموش نکنید.ممنون 12/10/91

پ.ن.2: " باسواد های بی سواد " یا مدرک گرایی وتحصیلات بی ثمر برای جامعه ، موضوع برنامه جوونی دربست روز سه شنبه 5 دی ماه بود که یه جورایی به همین دهه شصتی ها اشاره داشت. امیدوارم از این نوع برنامه های خوب رادیو جوان استفاده کنید.

پ.ن.3: دوستان این تاریخ زندگی دهه شصتی ها بود که من در اینترنت خوندم اگر شما از دهه های دیگه مثلا دهه هفتاد هستید و دوست دارید تاریخ زندگیتون رو برای دوستان دیگه نقل کنید میتونید در این پست برای دوستانتون بنویسید. 

پ.ن.4: دوستان کریسمس و تحویل سال نو میلادی رو به همه شما عزیزان صمیمانه تبریک میگم امیدوارم سال نو سالی توام با موفقیت و سربلندی برای همه شما عزیزان باشه.لبخندفرشتهمژه

این هم هدیه من به همه این دوستان

 دوستان کریسمس و تحویل سال نو میلادی رو به همه شما عزیزان صمیمانه تبریک میگم امیدوارم سال نو سالی توام با موفقیت و سربلندی برای همه شما عزیزان باشه

/ 7 نظر / 8 بازدید
کژال رمضانی

سلام.من خودم دهه هفتادیم....بنده فعلا درحال گذروندن خان سومم ....یعنی امسال خداروشکر ازخان دوم کلا گذشتیم.... باتوجه به این که شبانه روزاطلاعات راجع به کنکور ما تغییر میکنه نمیتونم اطلاعات صددرصد کاملی رو دراختیارتون قرار بدم... شاید فردا صبح گفتن کنکور برداشته شد شایدهم نه.... شاید بگن بی کنکور ودرس....مدرک حاضرو آمادست.... فرضیه ها بسیار است.... راستی جناب لقمانی باتاخیر بسیار دریافت جایزه جوانه رو بهتون تبریک میگم...من خودم در اختتامیه حضور داشتم....امامتاسفانه چهره شما ودوستانی که جایزه گرفتند یادم نیست... اما فک کنم شما اون شب عینک زده بودید....نمیدونم شایدهم اشتباه گفتم... درهرصورت امیدوارم درتمامی مراحل زندگی موفق وپیروز باشید.

یک شروع خوب..

من خان دومم! کلاس هم همش با سره کار گذاشتن معلم تلف میشه..البته بعضی اوقات با در پرسیدن [کلافه] انقد درس میپرسن تا جونشون درآد[خنثی]

مرضیه

همان صفر باش ! همان دایره ی ساده و خالی ، که با حضورش روبروی هر عددی قرار می گیرد ، آن عدد را تا ده ها و صد ها برابر ارزش می بخشد !

یک شروع خوب..

سلام. منم تسلیت میگم این ایامو... بله جناب امیر کبیر..همین چند روز پیش امتحانشو داشتم..سره امتحان به هرچی قاجار بود فوش دادم[عصبانی] لامصب چقد سوالاش طولانی بوووود.یعنیا پشتک زدن به این مملکت اون سیبلو و دوستاش[عصبانی] نفـرین [عصبانی]

اثمر

این پستت خیلی قشنگ بود اقای لقمانی خیلی دوست داشتنیه

اذر

وای ترانه جوانه عاااااالی بود عاااااااشقتونم اقای قلمبر معرکه بود