اعلام فهرست نهایی کاندیداهای جشنواره جوانه رادیو جوان

 

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

       

1

الهه

آرانیان

ساخت ایران

2

الهام

آیینه

سیگار

3

شهره

احمدوند

برنامه بازار....این قسمت صنایع دستی

4

شهرام

ایرانمنش

انتظار سرد

5

محمد

چگنی

مسواک

6

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

7

مسعود

دهنوی

مستند سیمای صدا

8

پونه

شفیق

مادر

9

اشرف

طاهری

برند

10

عارفه

موسوی

چهار دیواری

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل تهیه کنندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

الهه

آرانیان

دختر بابا دختر مامان

2

الهام

آیینه

سیگار

3

شهره

احمدوند

برنامه بازار....این قسمت صنایع دستی

4

مهران

امیر اصلانی

انتخاب

5

محمد

چگینی

مسواک

6

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

7

مسعود

دهنوی

قرآن از دیدگاه داستان

8

عارفه

موسوی

چهار دیواری

9

مینا

نیکانیک

نقاش و قوهای وحشی

 فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل گویندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

الهام

آیینه

سیگار

2

شهرام

ایرانمنش

قلکی به نام معجزه

3

فرشید

رمضانی

امید باران

4

حسین

شعبانی

به چه قیمتی..؟ (مد)

5

زهرا

شیبانی

آغاز کار با نام خدا

6

صفیه

صاحب خرد

سوار بر امواج

7

علی

غفاری مرندی

گفتگو

8

سمیرا

فروغی راد

مستند سیمای صدا

9

منصوره

ملک زاده

پری 2(مادر)

10

عارفه

موسوی

چهار دیواری

 فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل گزارشگری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

فاطمه

ابراهیمیان

مستند یزد

2

شهره

احمدوند

برنامه بازار....این قسمت صنایع دستی

3

الهه

بیات

خانه به دوش

4

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

5

اسیه

زلفی کاشانی

بدون عنوان

6

اشرف

طاهری

برند

7

سمیرا

فروغی راد

مستند سیمای صدا

8

فاطمه

محمدپور

ساخت ایران

9

فاطمه

مروتی

تولد

10

عارفه

موسوی

چهار

  فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل بازیگری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

زهرا

آبیار

مد و مارک

2

فاطمه

امیدالله

قلکی به نام معجزه

3

راحله

توسلی

انتظار به رسم جوانی

4

مهدی

سپهوند

یک آسمان فندک

5

مهدی

شانه وند پور

موج شادی

6

محسن

شاه مرادی

شطرنج و تولید ملی

7

پونه

شفیق

عطر گل یاس (پدر)

8

ریحانه

علیزاده عربی

سفیدیاسیاه مسئله این است

9

مرجان

فشنگچی

انتخاب

10

احمد

فیاض

یک اتفاق

11

الهام

کلهری

بدون عنوان

 فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل نویسندگی

 ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

شهرام

ایرانمنش

مشق سیاه

2

ساجده

تدریس حسنی

جوان ایرانی و هنر ایرانی

3

فائزه

حسنی

دعوت

4

مسعود

دهنوی

مستند سیمای صدا

5

مجید

رستم زاده

بدون عنوان

6

سحر

صدارت

پدر سالار

7

اشرف

طاهری

برند

8

آزاده

عابدی

شانس

9

امیر

عضد

هفت استودیو

10

مینا

نیکانیک

نقاش و قوهای وحشی

 فهرست کاندیدا های بخش آنونس در شغل تهیه کنندگی

 ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

ملیحه

آخوندی

کافه رادیو

2

شهره

احمدوند

رادیو جوان

3

مهران

امیر اصلانی

رادیو جوانه

4

محمد حسین

خسروجردی

برنامه جوونی دربست

5

آزاده

خلجی

جوونی فوق العاده است

6

رسول

دشتگرد

به سوی قله

7

مسعود

دهنوی

جشنواره جوانه

8

زاهده

رسولی

رادیو جوان

9

شیوا

شیدای حسینی

اهدای عضو

10

مینا

کاظم

جوان ایرانی سلام

11

عرفان

مرادی باغ فیضی

جوان ایرانی

 فهرست کاندیدا های بخش آ

/ 2 نظر / 8 بازدید
ساناز منوچهری

درود آمدم حضور داشتم متعجب شدم بعضی ها جایزه نگرفتند ! البته هم که جایزه گرفتند عجیب بود و برخی دیگر واقعا به حق بود البته خب سلایق داوری همیشه نباید باب میل همه آدم ها باشد