صدای جوان

صدای جوان، صدای نسل جوان، شغل، کار، درامد، ازدواج، مسکن، تفریح، اوقات فراغت

گروه جوان و ورزش     گروه جوان و معرفت     گروه جوان و محيط زيست     گروه جوان و ازدواج     گروه جوان و کارآفريني     گروه جوان و فرهنگ     :فهرست موضوعی

اگر همه آرزوها برآورده می شد، هیچ آرزوئی برآورده نمی شد || به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد || خلاقیت یعنی بهترین استفاده از داشته ها و شرایط کنونی || اگر می‌خواهید کاری را انجام دهید، هم‌اکنون انجامش دهید، وگرنه پشیمان خواهید شد
منتخبان جشنواره برای شرکت در مصاحبه
نگارنده : جوان ایرانی - ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱۸
 

فهرست منتخبان جشنواره دوم برای شرکت در مصاحبه

سرانجام فهرست نفرات منخب برای شرکت در مصاحبه حضور در کارگاه جشنواره جوانه دوم پس از بررسی های انجام شده اعلام شد.
حمیدرضا افتخاری دبیر اجرایی جشنواره در خصوص این فهرست گفت: طی هفته آینده با نفرات برگزیده تماس گرفته می شود تا در مصاحبه حضوری شرکت کنند.
وی در خصوص نحوه تعیین نفرات نیز گفت : برای ما ملاک قرار گرفتن در بین 5 نفر برتر هر بخش در سه قسمت برنامه سازی ، مستند و آنونس بود که البته دارا بودن حداقل مدرک لیسانس یا دانشجوی مقطع کارشناسی نیز شرط حضور در فهرست نهایی بود. به جهت حفظ حقوق سایر مخاطبان 3 برنده ای که از جمع هنرجویان باشگاه بودند نیز از فهرست نهایی حذف شدند.
 
برای مشاهده لیست اسامی به ادامه مطلب بروید ...

در پایان فهرست نهایی به شرح زیر اعلام شد

عنوان

نام خانوادگی

نام

ردیف

کاندیدای  بازیگری برنامه سازی

آبیار

زهرا

1

برتر بازیگری برنامه سازی

امیدالله

فاطمه

2

برتر سردبیری برنامه سازی

ایرانمنش

شهرام

3

کاندیدای گویندگی آنونس

براتی

زهرا

4

کاندیدای  نویسندگی برنامه سازی

تدریس حسنی

ساجده

5

کاندیدای  بازیگری برنامه سازی

توسلی

راحله

6

منتخب گویندگی آنونس

حیدری

محمد امین

7

برتر گویندگی آنونس

خسروجردی

محمد حسین

8

برتر سردبیری برنامه سازی

دهنوی

مسعود

9

کاندیدای تهیه کنندگی آنونس

رسولی

زاهده

10

کاندیدای گویندگی برنامه سازی

رمضانی

فرشید

11

کاندیدای  گزارشگری برنامه سازی

زلفی کاشانی

اسیه

12

کاندیدای  بازیگری برنامه سازی

سپهوند

مهدی

13

کاندیدای گویندگی آنونس

سراجیان

اعظم

14

برتر سردبیری برنامه سازی

شفیق

پونه

15

کاندیدای گویندگی برنامه سازی

شیبانی

زهرا

16

کاندیدای گویندگی برنامه سازی

صاحب خرد

صفیه

17

کاندیدای  نویسندگی برنامه سازی

صدارت

سحر

18

کاندیدای  نویسندگی برنامه سازی

عابدی

آزاده

19

منتخب نویسندگی برنامه سازی

عضد

امیر

20

کاندیدای  بازیگری برنامه سازی

علیزاده عربی

ریحانه

21

منتخب گویندگی برنامه سازی

غفاری مرندی

علی

22

منتخب گزارشگری برنامه سازی

فروغی راد

سمیرا

23

منتخب بازیگری برنامه سازی

فیاض

احمد

24

کاندیدای  بازیگری برنامه سازی

کلهری

الهام

25

منتخب تهیه کنندگی مستند

لروند

زینب

26

برتر تدوین آنونس

مرادی باغ فیضی

عرفان

27

کاندیدای  گزارشگری برنامه سازی

مروتی

فاطمه

28

کاندیدای گویندگی برنامه سازی

ملک زاده

منصوره

29

برتر گزارشگری برنامه سازی

موسوی

عارفه

30

برتر تدوین برنامه سازی

نیکانیک

مینا

31

منبع: سایت جشنواره رادیو جوان