صدای جوان

صدای جوان، صدای نسل جوان، شغل، کار، درامد، ازدواج، مسکن، تفریح، اوقات فراغت

صفحه نخست | آرشیو | تماس با ما
فهرست موضوعی جوان و ورزش | جوان و معرفت | جوان و ازدواج | جوان و کارآفرینی | جوان و فرهنگ | جوان و محیط زیست
اگر همه آرزوها برآورده می شد، هیچ آرزوئی برآورده نمی شد || به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد || خلاقیت یعنی بهترین استفاده از داشته ها و شرایط کنونی || اگر می‌خواهید کاری را انجام دهید، هم‌اکنون انجامش دهید، وگرنه پشیمان خواهید شد
لیست کاندیداهای جشنواره جوانه رادیو جوان کمی تغییر کرد
نگارنده : جوان ایرانی - ساعت ٧:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٧/٢٥
 

لیست کاندیداهای جشنواره جوانه رادیو جوان کمی تغییر کرد

بعد از اعلام لیست اسامی کاندیداها در 23 مهر ماه در کمتر از 1 روز از اعلام اسامی شاهد تغییر در این لیست بودیم و برای بخشهای مختلف جشنواره خصوصا بخش وبلاگ تغییرات اساسی را در ترتیب این لیست داشتیم  که بعد از سوال و جواب از دوستان متوجه شدیم به خاطر ترتیب حروف الفبا بوده  اوهلبخند

من به همه دوستانی که موفق شدند تا این مرحله صعود کنند از صمیم قلب تبریک میگم و خوشحالم از اینکه در این مدت تونستم دوستان خوبی رو اینجا پیدا کنملبخند دوستان خوبم تبریک تشویق امیدوارم بازهم شاهد موفقیت شما در مراحل بعدی زندگی باشیم.مژه

برای دیدن اسامی و لیست جدید به ادامه مطلب بروید ...


فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل سردبیری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

       

1

الهه

آرانیان

ساخت ایران

2

الهام

آیینه

سیگار

3

شهره

احمدوند

برنامه بازار....این قسمت صنایع دستی

4

شهرام

ایرانمنش

انتظار سرد

5

محمد

چگنی

مسواک

6

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

7

مسعود

دهنوی

مستند سیمای صدا

8

پونه

شفیق

مادر

9

اشرف

طاهری

برند

10

عارفه

موسوی

چهار دیواری

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل تهیه کنندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

الهه

آرانیان

دختر بابا دختر مامان

2

الهام

آیینه

سیگار

3

شهره

احمدوند

برنامه بازار....این قسمت صنایع دستی

4

مهران

امیر اصلانی

انتخاب

5

محمد

چگینی

مسواک

6

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

7

مسعود

دهنوی

قرآن از دیدگاه داستان

8

عارفه

موسوی

چهار دیواری

9

مینا

نیکانیک

نقاش و قوهای وحشی

 

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل گویندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

الهام

آیینه

سیگار

2

شهرام

ایرانمنش

قلکی به نام معجزه

3

فرشید

رمضانی

امید باران

4

حسین

شعبانی

به چه قیمتی..؟ (مد)

5

زهرا

شیبانی

آغاز کار با نام خدا

6

صفیه

صاحب خرد

سوار بر امواج

7

علی

غفاری مرندی

گفتگو

8

سمیرا

فروغی راد

مستند سیمای صدا

9

منصوره

ملک زاده

پری 2(مادر)

10

عارفه

موسوی

چهار دیواری

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل گزارشگری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

فاطمه

ابراهیمیان

مستند یزد

2

شهره

احمدوند

برنامه بازار....این قسمت صنایع دستی

3

الهه

بیات

خانه به دوش

4

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

5

اسیه

زلفی کاشانی

بدون عنوان

6

اشرف

طاهری

برند

7

سمیرا

فروغی راد

مستند سیمای صدا

8

فاطمه

محمدپور

ساخت ایران

9

فاطمه

مروتی

تولد

10

عارفه

موسوی

چهار

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل بازیگری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

زهرا

آبیار

مد و مارک

2

فاطمه

امیدالله

قلکی به نام معجزه

3

راحله

توسلی

انتظار به رسم جوانی

4

مهدی

سپهوند

یک آسمان فندک

5

مهدی

شانه وند پور

موج شادی

6

محسن

شاه مرادی

شطرنج و تولید ملی

7

پونه

شفیق

عطر گل یاس (پدر)

8

ریحانه

علیزاده عربی

سفیدیاسیاه مسئله این است

9

مرجان

فشنگچی

انتخاب

10

احمد

فیاض

یک اتفاق

11

الهام

کلهری

بدون عنوان

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی در شغل نویسندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

شهرام

ایرانمنش

مشق سیاه

2

ساجده

تدریس حسنی

جوان ایرانی و هنر ایرانی

3

فائزه

حسنی

دعوت

4

مسعود

دهنوی

مستند سیمای صدا

5

مجید

رستم زاده

بدون عنوان

6

سحر

صدارت

پدر سالار

7

اشرف

طاهری

برند

8

آزاده

عابدی

شانس

9

امیر

عضد

هفت استودیو

10

مینا

نیکانیک

نقاش و قوهای وحشی

فهرست کاندیدا های بخش آنونس در شغل تهیه کنندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

ملیحه

آخوندی

کافه رادیو

2

شهره

احمدوند

رادیو جوان

3

مهران

امیر اصلانی

رادیو جوانه

4

محمد حسین

خسروجردی

برنامه جوونی دربست

5

آزاده

خلجی

جوونی فوق العاده است

6

رسول

دشتگرد

به سول قله

7

مسعود

دهنوی

جشنواره جوانه

8

زاهده

رسولی

رادیو جوان

9

شیوا

شیدای حسینی

اهدای عضو

10

مینا

کاظم

جوان ایرانی سلام

11

عرفان

مرادی باغ فیضی

جوان ایرانی

فهرست کاندیدا های بخش آنونس در شغل گویندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

زهرا

براتی

صدای جوان

2

محمد امین

حیدری

جشنواره جوانه

3

محمد حسین

خسروجردی

 جوونی دربست

4

محمد

سپاسی

جشنواره جوانه

5

اعظم

سراجیان

 ایستگاه جوونی

6

محمدرضا

کبیری

به سول قله

فهرست کاندیدا های بخش مستند در شغل سردبیری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

هیوا

ابراهیمی

شرکو حسن نژاد

2

سعید

اکبر زاده

بدون عنوان

3

اسما

جلال کمالی

بدون عنوان

4

مجتبی

حسنی

دارا و سارا

5

بی بی عالم

حسینی پرور

بدون عنوان

6

فریبا

دانشور

بدون عنوان

7

زاهده

رسولی

بدون عنوان

8

اکرم

شاکری

جاده اصلی

9

آسیه

گواشیری

فرزندان کاوه

10

سارا

نیرومند

عبور از بیکاری

فهرست کاندیدا های بخش مستند در شغل گزارشگری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

فاطمه

آذری

گره آخر

2

هیوا

ابراهیمی

شرکو حسن نژاد

3

مصطفی

اعلمی

عبور بیکاری

4

سعید

اکبر زاده

بدون عنوان

5

بی بی عالم

حسینی پرور

بدون عنوان

6

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

7

زاهده

رسولی

بدون عنوان

8

اکرم

شاکری

جاده اصلی

9

آسیه

گواشیری

فرزندان کاوه

10

زینب

لروند

مترو

11

عارفه

موسوی

دارا و سارا

فهرست کاندیدا های بخش مستند در شغل تهیه کنندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

هیوا

ابراهیمی

شرکو حسن نژاد

2

شبنم

بختیاری

بدون عنوان

3

رومینا

دانش طلب

تولید ملی

4

زاهده

رسولی

بدون عنوان

5

اکرم

شاکری

جاده اصلی

6

زینب

لروند

مترو

7

عارفه

موسوی

دارا و سارا

8

محمد

نعمتی

بدون عنوان

فهرست کاندیدا های بخش قطعه موسیقی برای ترانه

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

 

شنوایی

زندگی

2

حسام

مختاری بایعی

جوان ایرانی

3

سودابه

مهیجی

چشمه خورشید

4

محسن وبهروز

منوچهری

جوان ایرانی

5

محمد

گرجی

مردان مقدس

6

مصطفی

محدثی

فردای آفتابی

7

مهیار

بابایی

جوان ایرانی

 

فهرست کاندیدا های بخش قطعه موسیقی برای آهنگسازی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

سعید رضا

اردیانی

جوان ایرانی سلام

2

آرش

بامدادیان

بازباران

3

پرویز

بیگی حبیب آبادی

سرزمین من

4

بردیا

تهرانی

فردای آفتابی

5

امیرهوشنگ

شاهرحی

زندگی

6

حسین

شریفی

قصه ستاره ها

7

محسن وبهروز

منوچهری

جوان ایرانی

8

رحمت اله

وطن دوست

چشمه خورشید

9

حمیدرضا

هادی

جوان ایرانی

فهرست کاندیدا های بخش قطعه موسیقی برای خوانندگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

آرش وآرمین

بامدادیان

بازباران

2

علی

چراغی

جوان ایرانی سلام

3

محمد

ساوه

فردای آفتابی

4

محمد

ساوه

چشمه خورشید

5

محمد

ساوه

سرزمین من

6

حسام

مختاری بایعی

جوان ایرانی

7

روح اله

مطلبی

گل نرگس

8

مهرداد

معظمی

جوان ایرانی

9

محسن

منوچهری

جوان ایرانی

10

مونم

نیازی

بدون عنوان

فهرست کاندیدا های بخش وبلاگ

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

سارا

برقعی

رادیو جوان و جوانان ایرانی

2

فاطمه

دارابی

نفس از تو لذت از من

3

فاطمه

شادکانی

رادیوی محبوب من جوان

4

نیره

شاطریان

رادیو جوان

5

فاطمه

عامری

صدای زندگی

6

محمود

عراقی زرنقی

به نام خدا

7

محدثه

علی زاده

 میمیرم برات

8

فاطمه

علیزاده

شنیده می شنوید

9

فروزان

غفور محسنی

موج رو موج

10

فاطمه

فلاح

رادیو جوانی که دوست دارم

11

الهام و امینه

گدری

رادیو جوان دوست داشتنی ما

12

شیدا

گودرزی مهر

رادیو جوانی که دوست دارم

13

آرش

لقمانی

رادیو جوانی که دوست دارم

14

فرشته

نوری

رادیو جوان با شما

فهرست کاندیدا های بخش مقاله

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

نسترن

ابراهیم زاده

ردایو جوان که دوستش داری

2

نسرین

اسقرانی

جهانی شدن و برنامه های رادیویی

3

محمد

انصاری

موسیقی پاک راز دوست داشتن یک رادیو

4

زهرا

خالدی

جوان امیدو رادیو

5

عباداله

رضایی

راهکارهای افزایش مخاطب

6

علی

رضایی

نقش رادیو جوان در همگرایی ملی با توجه به تنوع فرهنگی ایران

7

مریم

غضنفری

رادیو جوان و میزان اثرگذاری در امنیت روانی وارتقاء روحی مخاطبان

8

محمد صادق

کوهی

رادیو جوانی که دوست دارم(انتظارات جوانان از رادیو جوان(

9

حمید

گنجایش

رادیو جوان اولین صدایرنگی و طراز رسانه ای در ایران و جهان

10

نازنین

مقیمیان

رادیو و زندگی روزمره

فهرست کاندیدا های بخش ایده برنامه

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

اشرف اسادات

آصفی

این منم چه کارکنم

2

نادر

اباذری

به افتخار کلاس....!

3

فاطمه

باقری

سلام ترمک

4

محمدرضا

حبیبی

کودتا

5

هاجر

حیدری

ساختمان5طبقه

6

محمود

خدائی

حرف ما

7

نازنین

زارعی

" گوهر حوّا "

8

الهام

شاهی

یک ربع مانده

9

محمد

غلامعلیان

از ایده تا تولید

10

شبنم

فتحی سفیددشتی

فرصت جوونی

11

صغرا

میرزایی

یک روز-یک گزارش

فهرست کاندیدا های بخش متن رادیویی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

مرضیه

تابع بردبار

بدون عنوان

2

شیما

تبریزی

پرسه دل

3

مریم

توفیقی

رنگین کمان جوانی

4

سمیرا

جعفری

مدیر رو عشق است

5

سمیرا

جعفری

زلزله آمد و ...

6

پیمان

شکری

چند دقیقه جهنم

7

آتنا

طهماسبی

کلافه بودم

8

فاطمه

مروتی

خدا خودش روزی رسونه

9

میترا

مینایی

بدون عنوان

10

مجید

نانوای مقدم

هیچ وقت نبودنتان قابل تصور نیست !

11

سهند

نظامی نیا

رادیو جوانی که دوستش داری

فهرست کاندیدا های بخش نقد رادیویی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

       
       

1

نادر

اباذری

نقدی بر جوونی دربست...

2

شهره

احمدوند

دری که میتواند بر یک پاشنه نچرخد

3

آزیتا

پشمی

نقد برنامه اینجا شب نیست

4

زهرا

پوریامهر

شنیده میشم

5

بابک

شکری

نقدی بربرنامه ی چهل تکه

6

انسیه

شمس الهی

مابازیگریم و پلاسما

7

سعید

غزنوی

نقد رادیویی برنامه کسی صدام میزنه

8

اشرف

فتح آبادی پور

نقد برنامه اینجا شب نیست

9

هاجر

یاراحمدی

جوان ایرانی سلام

 

 

فهرست کاندیدا های بخش شعر

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

دلارام

پودئی

موج هشتاد و هشت

2

مصطفی

توفیقی

جنگ، ،صلح، رادیو

3

سعید

جعفری

جوونی و نمی دونی

4

فریبا

زمانی

با چاشنی لهجه اصفهانی

5

علی

فردوسی

جوانه

6

آرش

فرهنگ پژوه

رادیو

7

صدف

کاظم هاشمی

روی موج دریا

8

آسیه

کریم زاده نیری

جوانی

9

جواد

محمدی

نغمه آشنا

10

خدیجه

نصیری

همدم تنهایی هام

فهرست کاندیدا های بخش داستانک

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام اثر

1

فروزان

غفور محسنی

زیر سایه

2

فاطمه

ترسا

دلخوشی های کوچک یک مرد

3

محمدرضا

حبیبی

داغ و بکر و خسته

4

مارال سادات

دادور حاجی آقا

همدم

5

الهام

شاهی

تاکسی

6

بابک

شکری

شب آرزوها

7

فاطمه

فلاح

ازگذشته تا به امروز.....

8

مینو

فلاحی

به چشمات اعتماد نکن

9

سید محمد حسین

محمودی

رادیو جوانی که دوست دارم

10

امیررضا

هاشمی

آلزایمر

 

منبع : سایت جشنواره جوانه رادیو جوان