صدای جوان

صدای جوان، صدای نسل جوان، شغل، کار، درامد، ازدواج، مسکن، تفریح، اوقات فراغت

صفحه نخست | آرشیو | تماس با ما
فهرست موضوعی جوان و ورزش | جوان و معرفت | جوان و ازدواج | جوان و کارآفرینی | جوان و فرهنگ | جوان و محیط زیست
اگر همه آرزوها برآورده می شد، هیچ آرزوئی برآورده نمی شد || به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد || خلاقیت یعنی بهترین استفاده از داشته ها و شرایط کنونی || اگر می‌خواهید کاری را انجام دهید، هم‌اکنون انجامش دهید، وگرنه پشیمان خواهید شد
اسامی کاندیداهای سومین جشنواره جوانه رادیو جوان
نگارنده : جوان ایرانی - ساعت ٧:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/٧
 
 فهرست کاندیدا های بخش های مختلف اعلام شد
کمیته داوری سومین جشنواره جوانه اسامی کاندیدا های بخش های مختلف جشناوره جوانه را اعلام کرد
بر این اساس کاندیدا های 9 بخش اعلام شدند و تنها بخش موسیقی هنوز کاندیدا های خود را نشناخته است
علاقمندان می توانند به بخش اخبار جشنواره مراجعه کنند و اسامی کاندیداها را به تفکیک رشته ملاحظه نمایند
دبیر اجرایی سومین جشنواره جوانه در خصوص پرسش های احتمالی درباره فهرست های اعلامی گفت: تنها در بخش پرسش و پاسخ سایت به سوالات جواب داده خواهد شد.
بخش پرسش و پاسخ: http://javanefestival.ir/FAQ.aspx
  • تعدادی از اسامی کاندیداها به دلیل حرفه ای بودن در بخش مورد نظر از لیست موجود در سایت جشنواره حذف شده است که اصلاح شد
برنامه سازی رادیویی   آنونس   قطعه موسیقی   وبلاگ
متن رادیویی   شعر   داستانک   ایده برنامه
ویژه   بین الملل

فهرست کاندیدا های بخش برنامه سازی به ترتیب حروف الفبا

الف ‌: سردبیری

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

مونس

ایمانی پور

مونس ایمانی پور

2

فرشید

رمضانی

نسل جادویی

3

نوید

سالم زاده

تولدی دیگر

4

حسین

شعبانی دائم

فیسبوک

5

آزاده

عابدی

سیر تکامل

6

سعید

غزنوی

بهترین همراه

7

متین السادات

فیروزی

نجوای عاشقانه

8

محمدرضا

قدیمی پیرموسایی

شجاعت

9

زهره

کریمی

هوای مه آلود

10

فهیمه

مسیبی

ایران

11

محبوبه سادات

موسایی

گرایش به فال در جوانان

 

ب : تهیه کنندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

سید ابراهیم

احمدی

نوروز در افغانستان

2

مهران

امیر اصلانی

آسمان دلخوشی

3

احسان

چریکی

حفظ هویت ها

4

فرشید

رمضانی

نسل جادویی

5

حسین

شعبانی دائم

شبیه هیچ کس

6

حسین

شعبانی دائم

مرگ

7

عماد

شمس اله

شهری در آسمان

8

متین السادات

فیروزی

نجوای عاشقانه

9

زهره

کریمی

هوای مه آلود

10

نسترن

نجاران

زنبور عسل

 

ج : نویسندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

سمانه

برزگر

جوونی

مجتبی عباس تبار بزرودی

2

فاطمه

بهبودی

مرگ

حسین شعبانی دائم

3

سید صابر

رسایی

قلب سوم

سید صابر رسایی

4

نازنین

سادات حسینی شکرابی

سارا

نازنین سادات حسینی شکرابی

5

حسین

شعبانی دائم

مرگ

حسین شعبانی دائم

6

مهدی

طاهری

مهر

مهدی طاهری

7

سیده متین

فخرحسینی

55 گل واژه صدا

سیده متین فخرحسینی

8

محمدرضا

قدیمی پیرموسایی

شجاعت

محمدرضا قدیمی پیرموسایی

9

 

 

 

 

 

د : گزارشگری

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

الهام سادات

آقامیر نبی پور

ارغوان

الهام سادات آقامیر نبی پور

2

سید ابراهیم

احمدی

نوروز در افغانستان

سید ابراهیم احمدی

3

علی

اصغری تتماج

الف.جون

محمد حسین خسروجردی

4

ریحانه

بیرامی

آرزوکن

ریحانه بیرامی

5

محمدعلی

پرویزی

رادیو سازی

محمدعلی پرویزی

6

محمد

حاتمی

موج نور

محمد حاتمی

7

زاهده

رسولی

دنیا در سکوت

زاهده رسولی

8

اسیه

زلفی

جوان ونیروی جوانی

آسیه زلفی کاشانی

9

نوید

سالم زاده

تولدی دیگر

نوید سالم زاده

10

سمیه

کوهی

گمج

سمیه کوهی

 

ه : گویندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

علی اصغر

حیدری

من و جوونی و نازی و صدا

علی اصغر حیدری

2

فرشید

رمضانی

نسل جادویی

فرشید رمضانی

3

حسین

شعبانی دائم

فیسبوک

حسین شعبانی دائم

4

مجتبی

عباس تبار بزرودی

جوونی

مجتبی عباس تبار بزرودی

5

سمانه

عرب عامری

مهر بی مهر

سمانه عرب عامری

6

علی

غفاری

زنبور عسل

نسترن نجاران

7

مرجان

فشنگچی

آسمان دلخوشی

مهران امیراصلانی

8

متین السادات

فیروزی

نجوای عاشقانه

متین السادات فیروزی

9

زهره

کریمی

هوای مه آلود

زهره کریمی

10

سید محمد حسین

موسوی نژاد کاسگری

جوان -ایران -آینده

سید محمد حسین موسوی نژاد کاسگری

 

 

و: بهترین برنامه

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

ریحانه

بیرامی

آرزوکن

2

فرشید

رمضانی

نسل جادویی

3

نوید

سالم زاده

تولدی دیگر

4

حسین

شعبانی دائم

مرگ

5

آزاده

عابدی

سیر تکامل

6

سمانه

عرب عامری

مهر بی مهر

7

متین السادات

فیروزی

نجوای عاشقانه

8

زهره

کریمی

هوای مه آلود

9

سمیه

کوهی

گمج

10

محمد

کیانی

جوان و معنویت با رویکرد نماز

فهرست کاندیدا های بخش آنونس به ترتیب حروف الفبا

الف ‌: تهیه کنندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

زهرا

بشیری

یکی هست

زهرا بشیری

2

محمد

چگنی

به پیشواز مرگ

محمد چگنی

3

حسین

شعبانی دائم

سومین جشنواره جوانه

سید ابراهیم احمدی

4

حسین

شفیع

جوان یعنی :

حسین شفیع

5

محمد

شهبازی

محیط بان

محمد شهبازی

6

سعید

غزنوی

رادیو رویش

سعید غزنوی

7

متین السادات

فیروزی

فردایی روشن

متین السادات فیروزی

8

سید امید

محرم پور

اینجا شب نیست

سید امید محرم پور

9

فاطمه

محسنی زاده

اینجا شب نیست

فاطمه شاه علی

10

ارزو

مددی پیغان

جوانه خواهیم زد

آرزو مددی پیغان

11

مینا

مصری

دریای رحمت

اعظم مصری

12

نسترن

نجاران

پاییز در رادیو جوان

نسترن نجاران

13

مصطفی

واله

کافه رادیو

مصطفی واله

 

ب : گویندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

محمد حسین

خسروجردی

جوانه خواهیم زد

ارزو مددی پیغان

2

 

 

 

 

3

علیرضا

سازگاری

جوان یعنی :

حسین شفیع

4

 

 

 

 

5

زهره

سربازی

آنونس جشنواره جوانه

زهره سربازی

6

حسین

شعبانی دائم

طلایه داران ایثار

حسین شعبانی دائم

7

شهرام ایرانمنش

شهرام ایرانمنش

آوای حقیقت

شهرام ایرانمنش

8

نسرین

عجمی

پاتوق

مهتاب پورجوادخواه

9

علی

غفاری

پاییز در رادیو جوان

نسترن نجاران

10

حدیث

مظفری

تولدرادیوجوان

حدیث مظفری

11

نسترن

نجاران

پاییز در رادیو جوان

نسترن نجاران

12

مرتضی

نجفی

پاتوق

مهتاب پورجوادخواه

13

محمد

نوبهار

آنونس جشنواره جوانه

زهره سربازی

 فهرست کاندیدا های بخش ایده به ترتیب حروف الفبا

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

سمیرا

انصاری

طرح زیبای من

2

زینب

پرسم

خاطره بازی

3

هدیه

جاسمپور

نسل پنجمی ها

4

وحید

جوادی

یه زندگی دو نفره

5

وحید

جوادی

آینه های روبرو

6

سحر

صدارت

مسابقه ی غیر منتظره

7

زهرا

عبداللهی

پرچم بالاست...

8

ریحانه

علیزاده عربی

کتاب زندگی

9

سمیه

فیروزبخت

اینجا هیچ کس بیکار نیست

10

حمید

نظری

تونل فریاد

11

مصطفی

واله

هشت هشت

فهرست کاندیدا های بخش شعر به ترتسیب حروف الفبا

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

علی

حبیب نژاد

شنیده میشوید

2

سیده صدیقه

حسینی

نقشه ی گنج

3

حسین

سنگری

چند شعر

4

علی

فردوسی

رادیو جوان، بهترین رفیق

5

علیرضا

قنبری

ایرانی پیروز است

6

حمیدرضا

کامرانی

شاخه های خشک

7

مریم

مروج

شعر

8

فاطمه

مصطفایی

غزل

9

آریا

معصومی

طرح

10

محمدحسین

ملکیان

سرباز

11

رضا

نیکوکار

نمازو نیایش

12

سیده ناهید

هاشمی تکلیمی

گربه‌ی نقشه‌ات‌ پرنده شود

فهرست کاندیدا های بخش متن رادیویی به ترتیب حروف الفبا

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

سمیرا

جعفری

به نامت می زنند!؟

2

فریبا

درخشان نیا

نردبان

3

فاطمه

رضائی

حائل ها

4

روح الله

ریاحی مدوار

استخدام

5

سمیرا

زارعی

ایران ما

6

بهاره

شهریاری

مصاحبه با حافظ درباره ی جشنواره

7

مالک

شیخی زازرانی

درخت علم خیز

8

زهره

محققی

متن رادیویی

9

فاطمه

مهدوی پور

اما شاکرا اما کفورا

10

فاطمه

نیکبخت جم

متن رادیویی : باغبان

11

فائزه

وحدتی

ایرانمو می سازم...

فهرست کاندیدا های بخش داستانک به ترتیب حروف الفبا

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

11

منیره

امیری مقدم

طبقه دهم

6

سپیده

حاتمی

یک رادیو بنان

9

حسین

خیرآبادی

لاک پاک کن

8

صباح

سلطانی

حسرت

10

مهین

سمواتی

توبه

4

پیمان

شازده

چریک

1

مهدی

طاهری

دیگران

2

ثریا

عباسی

رادیو

7

زینب

غفوری کفشگر

همه شاگردان من

3

آریا

معصومی

شکارچی

5

سمیه

نوری

بودن یا نبودن..........

فهرست کاندیدا های بخش وبلاگ به ترتیب حروف الفبا

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

زری

ابو

اینجاصدا،پاتوق رادیو جوان...

2

سحر

حسینی مقدم

طرفداران شبااااااااشب

3

فریبا

درخشان نیا

اینجاشب نیست 8

4

امیر

رمضانی

صدای جوانی

5

فاطمه

شالباف

ترانه جوانی

6

شیلا

شهبازیان

اینجاشب نیست 8

7

مائده

عباس پور

موج برتر

8

سعید

غزنوی

جوان و جوانه

9

زهرا

فرج

زنگ تفریح جوانــــــــــــــــــــی

10

مرجان

فرهمند

فرکانس

11

سمانه

فرضی

آوای رادیو جوان

12

فائزه

قاسمی

آنتن جوانی

13

محمد سهیل

لطفی

باجوان

14

آرش

لقمانی

رادیو جوان ایرانی

15

نیلوفر

نوحی

دو روزنامه ی جوانه

16

فاطمه

نیکیان

صدای جوان

فهرست کاندیدا های بخش بین الملل به ترتیب حروف الفبا

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

امیر ارژنگ

ایزدی

فرشته جوان

2

محمد

بحری

مستند تالاب گاوخونی

3

الهه

ترابی

درختان می میرند

4

راحله

توسلی

رویای طبیعت

5

راحله

توسلی

می خواهم زنده بمانم

6

مژگان

جعفری

حفظ و حیات

7

عفت

جمالی پور

یک نفس عمیق

8

احسان

زارع

خشم طبیعت

9

سعید

غیاثی پیمان

اورما گلی دریاچه خاطرات

10

ارزو

مددی پیغان

زمین مال همه ای ماست

11

جعفر

وحیدیان سلطانزاده

زمین گرد

فهرست کاندیدا های بخش ویژه به ترتیب حروف الفبا

الف ‌: سردبیری

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

الهه

آرانیان

ستاره ها

2

فاطمه

امیداله

ساعت های با تو بودن

3

محمد حسین

خسروجردی

تنها خدا...

4

مرجان

رضائیان

برنامه یادگاری

5

فرزانه

رضایی

دریای روزی

6

شهرام

زین العابدینی

ارامش

7

رضا

سلیمانی

در این نماز تو آغاز می شوی

8

آتنا

طهماسبی

شب عاشقی

9

سعید

غیاثی پیمان

سجاده ای رو به آسمان

10

رضوان

معظمی نژاد

رمز عبور

11

محمدجواد

موحدی

نماز بازدارنده گناه

12

زهرا

موحدی پور

نماز اول وقت و امام زمان (عج)

13

هادی

موسوی رکنی

لحظه ای پس از ملاقات پیر

14

جعفر

وحیدیان سلطانزاده

نوازش ثانیه ها

 

ب : تهیه کنندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

1

فاطمه

امیداله

ساعت های با تو بودن

2

مرضیه

جعفری لله لو

قبله عشق

3

محمد حسین

خسروجردی

تنها خدا...

4

مجید

داودی

بشتابید به سوی آرامش

5

مسعود

دهنوی

پرواز در سکوت

6

فرزانه

رضایی

دریای روزی

7

شهرام

زین العابدینی

ارامش

8

انسیه

شمس الهی

صدای تو خوب است

9

سیده زهرا

عینی

شام غریبان

10

عرفان

مرادی باغ فیضی

حدیث عشق

11

رضوان

معظمی نژاد

رمز عبور

12

احسان

مهرجو

نماز و نیاز

 

 

ج : نویسندگی

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

الهه

آرانیان

ستاره ها

الهه آرانیان

2

مریم

اویسی

رویش دوباره

مریم اویسی

3

موسی

باقرزاده

یک جرعه تشنگی بر سجاده بندگی

زهرا حاجی زاده

4

نرگس

پناهی

بشتابید به سوی آرامش

مجید داودی

5

زینب

تسلیمی

شیدایی

زینب تسلیمی

6

محدثه

دلنواز

از درد دل به امید رسیدن

عمادالدین عطاری میبدی

7

سید صابر

رسایی

دریای روزی

سید صابر رسایی

8

فرزانه

رضایی

شب عاشقی

فرزانه رضایی

9

آتنا

طهماسبی

پرنده

آتنا طهماسبی

10

محمد

عبداللهی

آثار علمی نماز

سعید غیاثی پیمان

11

امیر

عضد

سجاده ای رو به آسمان

امیرعضد

12

جعفر

وحیدیان سلطانزاده

نوازش ثانیه ها

جعفر وحیدیان سلطانزاده

 

د : گزارشگری

 

ردیف

نام (کاندیدا)

نام خانوادگی (کاندیدا)

نام اثر

صاحب اثر

1

فاطمه

ابراهیمیان

اموختم که زندگی سخت است ولی من از ان سخت ترم

فاطمه ابراهیمیان

2

محمد

افتخاری

طلوع معنویت

ماجد گودرزی

3

سحر

خسروجردی

خورشید آرزو

سحر خسروجردی

4

رضا

سلیمانی

در این نماز تو آغاز می شوی

رضا سلیمانی

5

سعید

غزنوی

شام غریبان

سیده زهرا عینی